سه شنبه 11 تیر 1392 ساعت 08:25 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست علی اصغر فیض اله زاده | ( نظرات )

 

 

 
:: مرتبط با: ســاخــتار ,
سه شنبه 4 تیر 1392 ساعت 08:56 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست علی اصغر فیض اله زاده | ( نظرات )

 

    شرکت عمرانی و ساختمانی ایران سازه گستر www.iransazehgostar.ir

یک مهندس عمران باید بسیار اجتماعی و دارای توان ایجاد ارتباط با سایرین باشد چون رشته مهندسی عمران یک رشته گروهی است . یعنی متخصص عمران در محیط کار خود با اقشار مختلف جامعه از جمله کارگران ، تکنسین ها و مهندسین رشته های دیگر

 یک مهندس عمران باید بسیار اجتماعی و دارای توان ایجاد ارتباط با سایرین باشد. چون رشته مهندسی عمران

 یک رشته گروهی است. یعنی متخصص عمران در محیط کار خود با اقشار مختلف جامعه از جامعه کارگران، تکنسین‌ها و مهندسان رشته‌های دیگر سروکار دارد و باید با همه این افراد ارتباطی قوی برقرار کند تا بتواند شاهد پیشرفت و موفقیت در کارش باشد.ادامه مطلب
:: مرتبط با: - آمـــــــوزش و مقالـــــــــــــــات ,
دوشنبه 3 تیر 1392 ساعت 10:25 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست علی اصغر فیض اله زاده | ( نظرات )

 

ISG شرکت عمرانی و ساختمانی IranSazehGostar

بررسی های میدانی و آماری نشان می دهد که یکی از اصلی ترین عوامل عدم توسعه صنعت بیمه بخصوص بیمه مهندسی در کشور، کافی نبودن آگاهی مردم ، متخصصان و مدیران در مورد خدمات بیمه مهندسی و دیگر بیمه ها است. از آنجا که خدمات بیمه مهندسی عینی نیست و آشنا سازی کارشناسان با این خدمات نیازمند ارایه اطلاعات تفصیلی است، فعالیت‌های تبلیغات حرفه ای شرکت های بیمه برای گسترش آگاهی کافی به نظر نمی رسد.
گسترش فرهنگ و یا همان فرهنگ سازی بیمه مطلبی است که سال های سال در مورد آن بحث شده و تمام دست اندرکاران و مسئولان ذیصلاح بر آن تاکید دارند اما تاکنون کار جدی در جهت ارتقای فرهنگ بیمه انجام نشده است و کماکان مسئولان بیمه ای کشورمان از نبود فرهنگ بیمه ای در کشور گلایه دارند و آن را دلیل اصلی پایین بودن ضریب نفوذ بیمه می دانند.ادامه مطلب
:: مرتبط با: - آمـــــــوزش و مقالـــــــــــــــات ,
شنبه 1 تیر 1392 ساعت 06:22 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست علی اصغر فیض اله زاده | ( نظرات )

گروه مهندسی ایران سازه گستر در تاریخ 1390/11/21 با رویکردی مصمم به انجام پروژه های عمرانی و همچنین آموزش و تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد و بهبود دانش مهارتهای کارکنان خود، در هدایت و راهبری پروژه های ساختمانی کشور تا استانداردهای جهانی، در جهت بهبود سطح مدیریت در این طیف از پروژه های کشور و افزایش بهره وری پروژه ها و تولید ناخالص ملی گام بر می دارد. از اهداف شرکت مهندسی ایران سازه گستر  می توان به اختصار به موارد ذیل اشاره نمود :

H مدیریت و تهیه طرح های شهر سازی، معماری، نقشه های تفکیکی و آماده سازی و دیگر اقدامات اجرائی احداث ساختمانها به ویژه در بافتهای فرسوده قدیمی و ناکارآمد شهری مطابق مقررات و قوانین جاری مربوطه حسب مورد .

H تهیه و اجرای طرح های عمران شهری در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه .

H عقد قرارداد برای استفاده از خدمات مؤسسات و شرکتهای داخلی و خارجی در ارتباط با موضوع فعالیت شرکت در چارچوب ضوابط و مقررات مربوطه .

H تجهیز منابع داخل و خارجی برای سرمایه گذاری در پروژه های مربوط به بافت فرسوده قدیمی و ناکارآمد شهرها از قبیل تشکیل شرکتها و مؤسسات مالی و اعتباری در چارچوب ضوابط و مقررات مربوطه .

H تامین اراضی، تجمیع (از طریق مراجع ذیربط) آماده سازی، ساخت ساختمان با کاربری های مختلف مانند اداری، مسکونی و خدماتی، تولیدی و تجاری در بافتهای فرسوده قدیمی و نا کارآمد شهری .

H مدیریت، نظارت و اقدام در ساماندهی انواع مشارکتها، اعم از مشارکتهای مردمی (مالکان و ساکنان) واقع در طرحهای بهسازی و نوسازی بافتهای فرسوده شهری و همچنین مشارکت با سایر اشخاص حقیقی و حقوقی، دریافت تسهیلات از بانکها و موسسات مالی اعتباری در چارچوب قوانین و مقررات مربوط برای اجرای عملیات و فعالیتهای مربوط به شرکت .

H تنظیم سیاستها، راهبردها، برنامه های بلند مدت و میان مدت، پیشنهاد ضوابط مقررات، دستورالعملهای لازم مرتبط با امر بهسازی و نوسازی بافتهای قدیمی و فرسوده شهری و ارائه آن جهت طی مراحل تصویب به مراجع ذیربط .

H مدیریت و استفاده از منابع مالی و استفاده بهینه از آن از طریق برقراری تسهیلات و گردش منابع، و همچنین ارائه پیشنهاد در جهت پیشبینی تسهیلات، معافیت ها و منابع مورد نیاز مالكان، ساكنان و سازندگان فعال در محدوده بافت های فرسوده شهری تهران و شهرستان های استان تهران و استان البرز .

H انجام امور پیمانكاری و اجرای طرح های مسكن، راه و ساختمان و شهرك سازی و آماده سازی زمین و خدمات و تاسیسات شهری تهران و شهرستان های استان تهران و استان البرز .

H كلیه عملیات و معاملات فنی و عمرانی كه به طور مستقیم یا غیر مستقیم به تمام یا قسمتی از موضوعات شركت مربوط باشد .

H انجام فعالیت های مطالعاتی، ترویجی و همچنین بررسی و مطالعه تجربیات سایر كشورهای جهان و انتخاب روش های برتر و بهینه شیوه های برگزیده و اصول مرتبط با امور بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده .

H طراحی، محاسبه ، اجرا و نظارت ساختمانی ، صنعتی، عمرانی و کشاورزی .

 Hانجام کلیه خدمات ساختمانی بصورت پیمان، مشارکت، دستمزدی و... .

 Hلوله کشی ساختمان، استخر، پکیج، شوفاژ، گرمایش از کف، موتورخانه، مخازن و لوله کشیهای صنعتی و کشاورزی، ایجاد سیستمهای گردش آب، کانال های جدید و سنتی .

H طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و بیرونی ساختمان،طرحهای خاص و ویژه MDF ، کابینت، آرک، اوپن، نور مخفی، گل سقفی، طرحهای رابیتسی، طراحی های ویژه نوین .

H نماکاریهای خارجی ساختمان، کامپوزیت، نماهای رابیتسی، نماهای صنعتی، نماهای سنتی .

H باغ ویلا، طراحی و اجرا در زمینه های محوطه سازی، استخر، سونا، جکوزی، آلاچیق، حمامهای سنتی، سازه های سنتی و گنبدی خشتی، باغستانهای سنتی

H انجام خدمات مدیریت پروژه .

H مشاوره حضوری رایگان .

 

افزایش بهره وری با برنامه ریزی و پیگیری مستمر


جناب مهندس روزبه کریمی

جناب مهندس علی اصغر فیض اله زاده

سرکار خانم مهندس فاطمه تبریزی

جناب مهندس جلال عباسی


 راه های تماس با ما:

دفتر مرکزی : شهریار - اندیشه - فاز3 - بازار بزرگ نگارستان

فیض اله زاده :  3645433  0912

تبریـــــــزی: 5010624  0939

www.IranSazehGostar.ir

افزایش بهره وری با برنامه ریزی و پیگیری مستمر
:: مرتبط با: - مــــعـــــــــــــرفی شـــــــرکت , تاریـخــچـه , اهـــــداف , اساسنامه , ســاخــتار , - آمـــــــوزش و مقالـــــــــــــــات , - آییـــــــــــن نامــــــــــــــــه ها , آیین نامه معاملـات , آیین نامه استخدام , - طرف هــــــــای قـــــــــــرارداد , - مـــــــقررات ملی ساختـــــمان , - معرفـــــــــــــی پــــــــروژه ها , پروژه های درحال اجرا , پروژه های اجرا شده , - ماشین آلـــــات و تجـــــــهیزات ,
آخرین عناوین مطالب
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic